Rodina pompových


Toto je strýček pompo.Je to takový malý "magor" který jde do všho ale nevšimne si jaké budou následky ale i když je tak vymaštěný tak ho mám rád je to prostě origoš...kdyby nebylo doktora Poserkvítka tak by pompo nežil.Ale musím poděkovat Mému nejlepšímu kámošovi Robinovi.Protože kdyby tenkrát neřekl slovo "STRÝČEK POMPO"TAK BYTYTO VIDEA NEBYLY!!! ale pak už jsme natom začli pracovat oba...

Toto je strejda -teta -pradědobabička-táta-strýčka pompa narodil se zrovna předevčírem...
prdel
(Martina Kumpoštová, 2. 2. 2008 19:36)